Dodany: 2018-05-16 15:50:49
 

Załatwianie AC i OC

Kiedy mamy własne auto, to zawsze pilnujemy daty ważności ubezpieczenia OC i AC oraz przeglądu, bo bez tych dokumentów nie ma nawet po co wyjeżdżać na ulicę.

Jeśli coś złego się wydarzy, a nie będziemy mieć ważnego ubezpieczenia, to koszty naprawy auta, szczególnie gdy wypadek będzie z naszej winy, mogą okazać się horrendalne i wpędzimy się w spiralę długów. Nie wspominając już o tym, że możemy otrzymać wysoki mandat, albo całkowicie stracić prawo jazdy oraz własny pojazd. Dokładnie tak samo ma się sytuacja, kiedy poruszamy się autem z wypożyczalnia samochodów Zabrze. To w naszym interesie jest sprawdzenie dokumentów środka transportu i tego czy usługodawca wykupił OC i AC, czy też zaniedbał tę kwestię. Jeśli firma nie jest w stanie przedstawić nam ważnych papierów dla danego pojazdu, to najlepiej zrezygnować z takiej wypożyczalnia samochodów Zabrze, bo w razie nieszczęśliwego wypadku to my będziemy finansowo odpowiadać za wszelkie szkody.

Czytajmy uważnie umowy i sprawdzajmy dokumenty, bo nie wszystkie firmy są porządne i niektóre mogą stosować nieuczciwe praktyki. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Załatwianie AC i OC
Nick: