Dodany: 2018-05-16 15:48:55
 

Jak wygląda wypożyczenie auta?

Istotną informacją dla wszystkich osób, które planują skorzystanie z wypożyczalnia samochodów Zabrze będzie fakt, że koniecznie trzeba sprawdzać zapis w umowie, który mówi o ewentualnej dodatkowej opłacie za udostępnienie wynajętego auta osobom trzecim.

Jeśli decydujesz się na wypożyczenie samochodu, to podpisujesz dokumenty we własnym imieniu i bierzesz całą odpowiedzialność za pojazd na siebie. Niektóre firmy zastrzegają sobie, ze w przypadku gdy auto kieruje więcej niż jeden kierowca, to opłata za dobę wzrasta nawet o kilkadziesiąt złotych. Oczywiście usługodawca nie będzie jechał za nami i sprawdzał na każdym etapie podróży czy faktycznie to my prowadzimy pojazd, ale jeśli zdarzy się wypadek i wypożyczalnia samochodów Zabrze udowodni nam, że ktoś inny prowadził wtedy auto, to możemy mieć poważne kłopoty i ponieść sporą karę pieniężną.

Dlatego jeśli panujemy, że podczas podróży będziemy się zmieniać z innymi osobami, to lepiej wybrać firmę, która nie posiada w tej kwestii obostrzeń w umowie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wygląda wypożyczenie auta?
Nick: