Dodany: 2018-05-10 13:04:42
 

Kto może wynająć pojazd?

Zdziwiłeś się, że w jednej z wypożyczalnia samochodów Gliwice kategorycznie odmówiono Ci wynajmu pojazdu ze względu na zbyt młody wiek? Nie jest to wcale tak rzadki przypadek jak mogłoby się wydawać.

Większość firm, które parają się wypożyczaniem niechętnie oddaje swoje pojazdy, szczególnie te nowe, pod opiekę osobom, które dopiero co otrzymały prawo jazdy, albo mają tylko dwadzieścia czy dwadzieścia jeden lat. Możemy się kłócić czy statystyki odzwierciedlają rzeczywistość i najwięcej wypadków zdarza się z udziałem niedoświadczonych, młodych użytkowników dróg, ale mimo wszystko znacznej części społeczeństwa nastoletni kierowca kojarzy się z szaleństwem i brawurom na drodze.

Z pewnością w wielu przypadkach jest to krzywdzące, bo na pewno jest mnóstwo dwudziestolatków, którzy jeżdżą odpowiedzialnie, a czasami nawet lepiej sobie radzą niż wieloletni kierowcy, ale to nadal nie przekonuje właścicieli wypożyczalnia samochodów Gliwice, aby zdjąć restrykcje dotyczącego wieku, od którego można korzystać z ich usług. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto może wynająć pojazd?
Nick: