Dodany: 2018-05-10 12:55:41
 

Sprawdzenie stanu auta

Rzadko kiedy podczas korzystania z wypożyczalnia samochodów Gliwice kliencie pamiętają o tym, aby dokładnie sprawdzić w jakim stanie jest auto, które chcą wynająć.

Później mogą już mieć pretensje tylko do siebie, kiedy po powrocie z wakacji będą chcieli zwrócić pojazd, a okaże się, że usługodawca stwierdzi, iż przy wyjeździe z wypożyczalnia samochodów Gliwice na aucie nie było rysy na drzwiach i to klient jest winny, ze się pojawiła w związku z czym musi zapłacić za szkodę. W takim wypadku nie pomogą nasze protesty, że uszkodzenie powstało znacznie wcześniej i było już, gdy wynajmowaliśmy auto. Jeśli przed rozpoczęciem jego użytkowania nie zgłosiliśmy żadnych wad, to usługodawca ma na nas idealnego haka, którego z pewnością nie omieszka wykorzystać, aby dodatkowo zyskać.

Jest to oczywiście nieuczciwa praktyka, ale jedynym sposobem walki z nią jest dokładne sprawdzanie pojazdu zanim wyruszymy nim w trasę, a także wystawianie negatywnych opinii firmom, które dopuszczają się opisanych nadużyć. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sprawdzenie stanu auta
Nick: