Dodany: 2018-05-10 12:53:58
 

Stan techniczny aut

Kiedy wypożyczamy auto, aby udać się nim na wakacje, to logiczne, że chcemy, aby było zadbane, czyste i sprawne. Wydawałoby się, że powinno to być standardem w każdej szanującej się wypożyczalnia samochodów Gliwice, jednak nie zawsze tak jest.

Niekiedy możemy spotkać się z opiniami klientów, którzy narzekają, że został im podstawiony samochód, który nie był odświeżony po użytkowaniu go przez poprzedniego kierowcę. Oczywiście kiedy ktoś wynajmuje auto, to powinien go zwrócić w idealnym stanie, w takim jak go otrzymał, ale nie jest to regułom i nie wszyscy klienci o to dbają. Jednak obowiązkiem usługodawcy jest sprawdzenie tej kwestii tak, aby następny kierowca nie miał z tego powodu problemów. Naturalnie, jeśli zauważymy, że pojazd, który został nam wynajęty z wypożyczalnia samochodów Gliwice nie spełnia podstawowych standardów, to trzeba to jak najszybciej zgłosić i poprosić o zmianę auta na koszt właściciela firmy.

Absolutnie nie możemy zgadzać się na takie traktowanie, szczególnie gdy płacimy nie małe pieniądze za użytkowanie danego pojazdu. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Stan techniczny aut
Nick: