Dodany: 2018-04-24 11:06:50
 

Rzeczy dużych rozmiarów

Dużych rozmiarów palety, które przyjeżdżają na miejsce budowy mogą stanowić nie lada problem dla ekipy. Nawet kilka osób będzie mieć trudność z wyciągnięciem ich na zewnątrz z naczepy tira, który je przywiózł.

Poza tym wszystko musi odbyć się dość sprawnie, aby kierowca mógł szybko odjechać z powrotem w trasę. Dlatego, jeśli wiemy kiedy mają przyjechać duże gabarytowo rzeczy powinniśmy zamówić usługi z zakresu rozładunki i załadunki jastrzębie zdrój. Dzięki temu praca potrwa dosłownie chwile. Będziemy zadowoleni zarówno my, jak i dostawca. Natomiast koszt wynajęcia maszyny wraz z operatorem nie narazi nas na ogromną dziurę w budżecie, bo przy wypożyczenia małego wózka widłowego, który z pewnością sobie poradzi, bo jego udźwig, to ponad dwie tony, to niecałe sto złotych za godzinę. Jeśli palet nie będzie dużo, to cała praca może potrwać tylko kilkadziesiąt minut.

Jedyne o czym należy pamiętać, ze przy wynajmie sprzętu na tak krótki okres będziemy musieli zapłacić za drogę jaką pokonał na miejsce pracy oraz z powrotem do siedziby firmy oferującej rozładunki i załadunki Jastrzębie Zdrój. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rzeczy dużych rozmiarów
Nick: