Dodany: 2018-04-24 11:03:51
 

Za pomocą wózków widłowych

załadunki jastrzębie zdrój wykonuje się głównie za pomocą wózków widłowych. Ich ciężar oscyluje w granicach od czterech i pół tony do ośmiu i więcej. Wszystko zależy od modelu urządzenia.

Podstawowe parametry, które są ważne przy doborze maszyny do danego zlecenia, to przede wszystkim maksymalny udźwig nominalny. Musimy mieć świadomość ile dany wózek widłowy jest w stanie załadować, najczęściej jest to wartość od dwóch i pół tony do nawet czterech. Kolejną ważną kwestią jest wysokość podnoszenia. Niektóre maszyny charakteryzują się maksymalną wysokością około trzech metrów, ale są i takie, które mają dwa razy więcej. Trzecim ważnym parametrem jest długość wideł, szczególnie istotna jeśli chodzi o rozładunki i załadunki Jastrzębie Zdrój palet.

Najczęściej górna granica, to niewiele ponad dwa metry. Podsumowując, warto być świadomym klientem i nie zdawać się tylko na porady właściciela firmy, którą chcemy zatrudnić, ale dysponować podstawowymi informacjami, aby wiedzieć czy dana osoba jest kompetentna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Za pomocą wózków widłowych
Nick: