Dodany: 2018-04-03 15:31:20
 

Niekorzystne zapisy w umowie

Z jakimi niekorzystnymi zapisami w umowie wynajmu samochodu możemy się spotkać? Wiele osób korzysta z wypożyczalni aut, ponieważ jest to naprawdę atrakcyjne rozwiązanie w przypadku gdy z różnych względów nie mamy swojego pojazdu.

Jednak część firm próbuje zabezpieczyć się przed stratami finansowymi na przykład zamieszczając w umowie zapis, że wynajem samochodów Gliwice jest dostępny wyłącznie dla osób, które ukończyły dwudziesty pierwszy, a czasami nawet dwudziesty szósty rok życia. Natomiast często to właśnie młodych kierowców nie stać na posiadanie własnego auta, dlatego jeśli chcą wyjechać w dłuższa trasę, albo potrzebują coś przewieźć, to chcieliby skorzystać z wynajem samochodów Gliwice.

W taki wypadku należy poszukać firmy, która nie ma takich obostrzeń. Niekiedy spotkamy się z takimi warunkami dotyczącymi wyłącznie modeli samochodów z górnej półki, czyli młody klient ma wyłącznie ograniczony dostęp, ale nadal może korzystać z usług wypożyczalni, co wydaje się być uczciwym rozwiązaniem dla obu stron. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niekorzystne zapisy w umowie
Nick: