Dodany: 2018-04-03 15:27:27
 

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów Gliwice, to ciekawa opcja praktycznie dla każdego. Możesz wypożyczyć auto na jeden dzień, albo nawet na kilka lat. Wszystkie firmy mają bardzo bogatą ofertę, ale nie każda wypożycza auta na tak samo korzystnych warunkach jak pozostałe, dlatego trzeba uważać i bardzo dokładnie czytać dokumenty, które podpisujemy.

Niekiedy usługodawcy mamią nas tanią ceną wynajmu za jedną dobę, a później okazuje się, że w umowie są określone dodatkowe opłaty, o których wcześniej nikt nie wspominał. Warto także zwrócić uwagę na obostrzenia, które nakłada na wypożyczającego firma oferująca wynajem samochodów Gliwice. Może to być na przykład maksymalna ilość kilometrów jakie możemy pokonać podczas trwania okresu wypożyczenia pojazdu. W tej chwili już coraz mniej firm decyduje się na taki zapis w umowie, ale są jeszcze takie, które faktycznie z niego korzystają i później nakładają kary na klientów, którzy nie dostosowali się do regulaminu.

Jeśli podpisaliśmy umowę, gdzie była taka informacja, to niestety nie możemy mieć pretensji do usługodawcy, tylko do siebie, że nie przeczytaliśmy dokładnie tego co podpisaliśmy. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wynajem samochodów
Nick: