Dodany: 2018-02-05 11:48:29

 


 

Na życzenie klienta

W odróżnieniu od tradycyjnej firmy transportowej, której pracownicy zgodnie z konwencją CMR nie powinni angażować się w załadunek i rozładunek samochodu, bagażówka bydgoszcz oferuje transport wyznaczonych przedmiotów kompleksowo.

Oznacza to, że załoga samochodu dostawczego, przenosi nasze meble, czy sprzęt z mieszkania, następnie przewozi je w oznaczone przez nas miejsce i wnosi do docelowego mieszkania. Na specjalne zamówienie, bagażówka Bydgoszcz oferuje także usługi demontażu i montażu większych gabarytowo mebli. Decyzja o skorzystaniu z taxi bagażowego z pewnością pozwoli nam oszczędzić czas w okresie przeprowadzki, oraz nie rzadko także nerwy związane z załadunkiem zbyt dużego przedmiotu do naszego samochodu. Nie wspominając o tym, że nie każdemu jego tężyzna fizyczna pozwala na noszenie ciężkiego sprzętu po schodach.

Usługi bagażówki mają na ogół zakres lokalny, co odróżnia ją od firm transportowych, jednak na specjalne życzenie klienta, taxi bagażowe może wykonać przewóz ładunku także zagraniczny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na życzenie klienta
Nick: