Dodany: 2018-02-01 12:39:09
 

Aby nie trafić na oszusta

Mniejsze firmy produkcyjne rzadko mogą pozwolić sobie na posiadanie w szeregach swoich pracowników spedytora, a tym bardziej utrzymanie własnej floty samochodowej. Często pojawia się potrzeba aby wykonać przewóz Włochy np. próbek towaru, bądź zamówionych przez klienta wyrobów.

Co zrobić w takiej sytuacji, aby uniknąć błędów i nie trafić na oszusta, czy nierzetelną firmę przewozową? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w organizacji transportu. Jest to rodzaj pośrednika, który łączy zleceniodawcę, czyli firmę, której potrzebny jest przewóz Włochy ładunku i wykonawcę, którym jest firma transportowa. Zazwyczaj spedytorzy zajmujący się organizacją transportu, korzystają z giełd transportowych, na których znajdują odpowiednich przewoźników. W przypadku małych gabarytowo ładunków, np. próbek mebli, poszukują oni na giełdzie możliwości wykonania doładunku.

Taka opcja jest z pewnością korzystna finansowo dla zleceniodawcy, gdyż nie musi on opłacać całego samochodu, by przewieźć niewielką ilość towaru..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Aby nie trafić na oszusta
Nick: